Plastic fles in felle kleuren met bijpassende dop 500 ml
Code: 54547
Houd je klanten en medewerkers gehydrateerd met deze waterfles met matte afwerking en praktische karabijnhaak. Onmisbaar voor werk en avontuur.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Blijf stijlvol en duurzaam gehydrateerd met deze 500 ml R-PET waterfles met hardcolour afwerking. Uitgerust met een handige karabijnhaakclip is hij perfect voor bevestiging aan rugzakken, handtassen of sporttassen. Verkrijgbaar in een reeks trendy en promotionele kleuren.
Kenmerken
| Productcode: | 54547 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | ø6.6 x 21.4 cm |
| Gewicht: | 77 gr |
| Materiaal: | R-PET, PP |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2025 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 70 x 35.5 x 24.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.061 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94