Drinkfles bedrukken van 650 ml Baseline ® Plus
Code: 41728
Laat klanten uw merk onthouden door ze deze promotieflessen te geven bij uw volgende evenementen, want ze zullen ze zeker goed in gebruik nemen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Rondom geprint)

- 3 Kleuren (Rondom geprint)

- 4 Kleuren (Rondom geprint)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Enkelwandige drinkfles met een morsbestendige deksel met een push-pull tuit. Inhoud 650 ml. Gemaakt in het Verenigd Koninkrijk.
Kenmerken
| Productcode: | 41728 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 22.3 x Ø 7.5 cm |
| Gewicht: | 69 gr |
| Materiaal: | HDPE-kunststof, PP-kunststof |
| Capaciteit: | 650 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | Engeland |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Oktober 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 58 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94