Transparante RPET-fles met gekleurd geometrisch handvat 600 ml
Code: 47345
Enkelwandige fles van 600 ml. Het ontwerp valt op door het gekleurde handvat, dat kan worden gecombineerd met je logo en zo wordt geïdentificeerd met je merk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Rondom geprint)

- 3 Kleuren (Rondom geprint)

- 4 Kleuren (Rondom geprint)

- Digitale druk (Rondom geprint)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Enkelwandige lekvrije drinkfles gemaakt van R-PET materiaal en BPA vrij. Alleen geschikt voor koude, niet-koolzuurhoudende dranken.
Kenmerken
| Productcode: | 47345 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø6.6 x 25.6 cm |
| Gewicht: | 82 gr |
| Materiaal: | R-PET |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 27.8 x 39.5 x 77 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.085 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94