Opvallende Tritan drinkfles met logo 650 ml
Code: 36818
Laat deze drinkfles bedrukken met logo om hem zo perfect aan te laten sluiten op je huisstijl. Ideaal als eigen merchandising voor op kantoor.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- 1 Kleur (Digitale druk)

- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Digitale druk)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Enkelwandige fles met schroefdop. Gemaakt van stevig vlek- en geur resistent duurzaam BPA-free Eastman Tritan™ materiaal. Inhoud 650ml.
Kenmerken
| Productcode: | 36818 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 25.7 x Ø 6.7 cm |
| Gewicht: | 86 gr |
| Materiaal: | Tritan (BPA-vrije copolyester kunststof) |
| Capaciteit: | 650 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2019 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een individuele tas. |
| Tussenverpakking:: | 40 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 58 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94