Felgekleurde plastic fles bedrukken 600ml
Code: 38007
Met deze originele bedrukte drinkflessen maak jij sporters heel blij! Hij heeft een felle kleurafwerking, waardoor hij goed opvalt. Inclusief karabijnhaak en veiligheidsdop.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
60
-
120
-
300
-
600
-
1200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Bidon van 600 ml in gevarieerde kleuren. Met schroefdveiligheidsdop en metalen karabijnhaak.
Kenmerken
| Productcode: | 38007 |
| Minimale afname: | 60 stuks |
| Maat: | ø7.2 x 22.5 cm |
| Gewicht: | 55 gr |
| Materiaal: | Polystyreen (PS) |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3923 30 10 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2020 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een individueel tasje (Verpakking kan variëren voor bedrukte bestellingen) |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 72.5 x 79 x 23.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.13 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94