Siliconen fles met inklapbaar lichaam en metalen dop 500 ml
Code: 45885
Drink comfortabel dankzij het ontwerp van de fles. Gemakkelijk mee te nemen dankzij het opvouwbare siliconen lichaam en de metalen karabijnhaak.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de dop)

- Lasergravering (Op de dop)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
500 ml fles gemaakt van siliconen. Met een plastic mond, metalen dop en opvouwbaar siliconen lichaam. Voorzien van een praktische metalen karabijnhaak.
Kenmerken
| Productcode: | 45885 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø7 x E x tendido: 23 cm |
| Gewicht: | 132 gr |
| Materiaal: | Siliconen / plastic / metaal |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 24 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 3.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94