Opvouwbare BPA-vrije siliconen fles met karabijnhaak 550ml
Code: 46162
Lichte en opvouwbare fles om overal gemakkelijk mee naartoe te nemen. De beste keuze voor activiteiten in de natuur of een wandeling door de stad.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Op de deksel)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Een lichte en praktische waterfles voor het hele gezin, gemaakt van opvouwbare siliconen zonder BPA. Kan gemakkelijk aan de rugzak worden bevestigd en opgevouwen worden opgeborgen in de tas. Eenvoudig uit te klappen wanneer er water aan wordt toegevoegd. Kan zowel voor vrije tijd als in de stad worden gebruikt.
Kenmerken
| Productcode: | 46162 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø7 x 25 cm |
| Gewicht: | 165 gr |
| Materiaal: | Siliconen |
| Capaciteit: | 550 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Sagaform |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 768 stuks |
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 52 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.077 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51