RPET-fles met 2-in-1 rietje en lekvrije draaglus 700 ml
Code: 55351
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Fles met 2-in-1 rietje en lekvrije sluiting voor evenementen
RPET-fles met een inhoud van 700 ml, ontworpen voor comfortabel dagelijks gebruik op kantoor, bij evenementen of onderweg. Voorzien van een geïntegreerd 2-in-1 rietje om afhankelijk van de gelegenheid te wisselen tussen direct drinken of met rietje, en een draaglus waarmee je de fles makkelijk in de hand kunt meenemen of kunt ophangen. De lekvrije sluiting helpt morsen in tassen en rugzakken te voorkomen. Praktische oplossing voor het uitrusten van interne teams, welkomstpakketten of merchandisingacties.
Eigenschappen
- RPET-fles 700 ml met geïntegreerd 2-in-1 rietje
- Lekvrije sluiting om morsen in tas of rugzak te verminderen
- Draaglus om in de hand te dragen of eenvoudig op te hangen
Kenmerken
| Productcode: | 55351 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø7.4 x 26.6 cm |
| Gewicht: | 164 gr |
| Materiaal: | rPET |
| Capaciteit: | 700 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 38.5 x 38.5 x 56 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.083 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94