RPET transparante fles met karabijnhaak aan de dop 630 ml
Code: 50310
Blijf gehydrateerd met deze gerecyclede bidons met doorzichtig design. Zwarte schroefdop voor veilige sluiting en metalen karabijnhaak.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
65
-
130
-
325
-
650
-
1300
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Fles gemaakt van stevig RPET-materiaal, met een capaciteit van 630 ml. Transparant lichaam en zwarte schroefdop voor optimale afsluiting. Inclusief metalen karabijnhaak voor gemakkelijk transport. BPA-vrij.The RPET-materiaal is gemaakt van gerecycled plastic, ter bevordering van de herbruikbaarheid van plasticafval en om de duurzaamheid van de planeet te helpen.
Kenmerken
| Productcode: | 50310 |
| Minimale afname: | 65 |
| Maat: | ø7 x 22.3 cm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Materiaal: | rPET |
| Capaciteit: | 630 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1500 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 46.5 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.35 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94