Opvouwbare siliconen fles met karabijnhaak 500ml
Code: 49850
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de dop)

- 2 Kleuren (Op de dop)

- 3 Kleuren (Op de dop)

- 4 Kleuren (Op de dop)

- Lasergravering (Op de dop)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Opvouwbare fles voor evenementen en buitenexcursies
Opvouwbare siliconen fles met roestvrijstalen dop en aluminium karabijnhaak, ontworpen om gemakkelijk mee te nemen en compact op te bergen. Met een inhoud van 500 ml is deze fles praktisch voor dagelijks gebruik op kantoor, tijdens evenementen of onderweg. Het flexibele siliconen materiaal maakt het mogelijk de fles op te vouwen wanneer deze leeg is, zodat hij weinig ruimte inneemt in een tas of rugzak. Inclusief karabijnhaak om op te hangen, bedoeld voor niet-professioneel gebruik en niet geschikt voor klimmen. Een praktische keuze voor welkomstpakketten, beurzen en merkacties.
Eigenschappen
- Opvouwbare siliconen fles met een inhoud van 500 ml
- Roestvrijstalen dop met comfortabele sluiting voor dagelijks gebruik
- Aluminium karabijnhaak om op te hangen, niet geschikt voor klimmen
- Compact formaat wanneer opgevouwen, gemakkelijk te vervoeren en op te bergen
Kenmerken
| Productcode: | 49850 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø6.5 x 21 cm |
| Gewicht: | 165 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal, aluminium, siliconen |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 30 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.033 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94