Matte fles van gerecycled plastic met karabijnhaak 350 ml
Code: 50903
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Fles van 350 ml in matte RPET met karabijnhaak. Deze fles is praktisch en eenvoudig mee te nemen en is gemaakt van RPET, een gerecycled en herbruikbaar materiaal. Daarmee is het een optie die past bij de ecologische vooruitgang. Het is een uitstekend alternatief voor wegwerpplastic en ideaal voor zowel volwassenen als kinderen. Het ontwerp omvat een veilige schroefdop en een functionele karabijnhaak, ideaal om mee te nemen naar elke gelegenheid en tegelijkertijd duurzaamheid in uw dagelijks leven te bevorderen.
Kenmerken
| Productcode: | 50903 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 17.5 x 6.2 cm |
| Gewicht: | 82 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 350 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 38 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.052 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.38 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94