Fles met dagelijkse vloeistofconsumptie markeringen 1L
Code: 45866
Fles met capaciteitsmarkering en veiligheidssluiting. Dit model valt op door zijn moderne ontwerp met een kleurverloop, een origineel relatiegeschenk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
1 liter fles met capaciteitsmarkering. Ontwerp in kleurverloop en dop met veiligheidssluiting.
Kenmerken
| Productcode: | 45866 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø7.3 x 28 cm |
| Gewicht: | 191 gr |
| Materiaal: | PETG |
| Capaciteit: | 1 L |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3923 30 10 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 33 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94