Witte 100% composteerbare drinkfles 830 ml
Code: 38009
Laat deze eco bidon bedrukken met logo als duurzaam relatiegeschenk. Wat haar zo duurzaam maakt? Het feit dat de fles volledig composteerbaar is!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Natuurlijn fles in 830 ml inhoud. Vervaardigd in resistent PLA-materiaal -PolyLactisch Zuur-, verkregen uit 100% natuurlijke grondstoffen zoals maïszetmeel, yucca of suikerriet, dat aan het einde van zijn levensduur 100% composteerbaar is. Met PLA onderscheidend en gepresenteerd in een individuele, eco-design zak.
Kenmerken
| Productcode: | 38009 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | ø7 x 25.8 cm |
| Gewicht: | 85 gr |
| Materiaal: | 100% composteerbaar PLA |
| Capaciteit: | 830 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2020 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een kraft presentatietas. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1080 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 37 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 3.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94