Kegelvormige RPET-fles met Easy Grip-dop 575 ml
Code: 45202
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Digitale circulaire print in kleur (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze unieke kegelvormige drinkfles heeft een gripvriendelijk dop en een ergonomische vorm die stijlvol en comfortabel in gebruik is. Het innovatieve ontwerp zorgt voor meer stabiliteit en een aantrekkelijke look. Deze praktische drinkfles spreekt mensen aan die waarde hechten aan een slim ontwerp en een bewuste benadering van materialen. De RCS-gecertificeerde body van gerecycled PET laat zien dat het bedrijf zich inzet voor verantwoorde materiaalinkoop, met 66% gerecycled materiaal op basis van het totale productgewicht. Inclusief FSC-gecertificeerde kraft verpakking.
Kenmerken
| Productcode: | 45202 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 19 x ø 7.7 cm |
| Gewicht: | 149 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 580 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 3923 30 10 |
| Houdt warm & koud: | 2 en 4 uur |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in tas en doos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 34.5 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.075 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94