BPA-vrije plastic fles in transparante kleuren 600ml
Code: 46156
Als je de praktische kant van een sportfles wilt combineren met de elegantie van een premium ontwerp, raden we deze bidon aan voor je medewerkers.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Full colour (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Stijlvolle en praktische waterfles gemaakt van BPA-vrij tritan kunststof. De deksel is gemaakt van roestvrij staal bedekt met zwart rubber voor een goede grip bij het openen. De lus maakt het mogelijk om de bidon op te hangen aan bijvoorbeeld een sporttas. Je kunt deze fles er nog beter uit laten zien door je eigen print toe te voegen!
Kenmerken
| Productcode: | 46156 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø7 x 23 cm |
| Gewicht: | 100 gr |
| Materiaal: | Bio-PE |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Sagaform |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 192 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 34 x 28.5 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.037 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51