Drinkfles van gerecycled plastic met siliconen handlus 630 ml
Code: 54250
Waterfles met siliconen draaglus voor dagelijks gebruik, ontworpen voor comfort en stijl. Trek de aandacht en versterk je merkimago.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Rondom)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Waterfles van RCS-gecertificeerd RPET, met handige siliconen handgreep. In overeenstemming met het door de EFSA goedgekeurde PET-recyclingproces. Inhoud: 630 ml.
Kenmerken
| Productcode: | 54250 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 6.6 x 22.8 x 6.6 x Ø 6.6 cm |
| Gewicht: | 87.94 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polypropyleen |
| Capaciteit: | 630 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd met handleiding. |
| Tussenverpakking:: | 36 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 45 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.051 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 36 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51