Transparant/translucent RPET-fles met karabijnhaak 750ml
Code: 55167
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Translucente fles van 750 ml voor evenementen en dagelijks gebruik
Translucente RPET-fles met een inhoud van 750ml, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor, tijdens trainingen of op evenementen. Voorzien van een karabijnhaak om aan een rugzak, tas of riem te bevestigen, wat het meenemen tijdens verplaatsingen vergemakkelijkt. De transparante behuizing helpt het waterniveau in één oogopslag te controleren en het formaat biedt een goede grip voor snel bijvullen. Geschikt als welkomstartikel voor medewerkers of als giveaway op beurzen en wervingsacties.
Eigenschappen
- Translucente RPET-fles met geïntegreerde karabijnhaak
- Inhoud van 750 ml voor hydratatie op kantoor en tijdens evenementen
- Licht formaat en gemakkelijk mee te nemen in rugzak of tas
Kenmerken
| Productcode: | 55167 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø7.1 x 24.8 cm |
| Gewicht: | 114 gr |
| Materiaal: | rPET |
| Capaciteit: | 750 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 39.5 x 39.5 x 51 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94