Lekvrije RPET-fles met rietje en klapdeksel 2L
Code: 55155
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de dop)

- 2 Kleuren (Op de dop)

- 3 Kleuren (Op de dop)

- 4 Kleuren (Op de dop)

- Digitaal full colour label (Op de dop)
- Doming (Op de dop)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
2-literfles met éénhandsopening en veilige sluiting
RPET-waterfles met een inhoud van 2L, bedoeld om lange dagen te begeleiden. Voorzien van een klapdeksel dat met één hand te openen is, een geïntegreerd rietje en een veiligheidsvergrendeling om onbedoeld openen te voorkomen. Het lekvrije ontwerp maakt het mogelijk om de fles zorgeloos in een rugzak of aktetas mee te nemen, en de handgreep vergemakkelijkt het vasthouden en dragen. Praktische optie voor interne uitrusting, welkomstkits of campagnes rond gezonde gewoonten binnen het bedrijf.
Eigenschappen
- RPET-fles 2000ml met klapdeksel en handgreep
- Openen met één hand, geïntegreerd rietje en veilige sluiting
- Lekvrij ontwerp voor vervoer in rugzak of aktetas
Kenmerken
| Productcode: | 55155 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø11 x 30 cm |
| Gewicht: | 260 gr |
| Materiaal: | rPET |
| Capaciteit: | 2 L |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 36 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.062 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 3.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94