2-in-1 roestvrijstalen fles met dubbelwandige beker 610 ml
Code: 55153
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Lasergravering rondom (Rondom geprint)
- Lasergravering (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
2-in-1 fles met geïntegreerde beker voor dagelijks gebruik
2-in-1 fles van Tritan met dubbelwandige beker van gerecycled roestvrij staal. Inclusief twee PP-doppen om elk deel apart en praktisch te scheiden en af te sluiten. Totale inhoud van 610 ml en een aparte beker van 350 ml, handig om een drankje te schenken zonder een extra beker mee te nemen. De combinatie van fles en beker helpt het drinkmoment te organiseren op kantoor, bij evenementen of onderweg. Geschikte optie voor welkomstpakketten, loyaliteitsacties of corporate merchandising.
Eigenschappen
- 2-in-1 Tritan-fles met aparte beker van 350 ml
- Dubbelwandige beker van gerecycled roestvrij staal
- Twee PP-doppen voor afzonderlijke sluiting
- Totale inhoud 610 ml voor water, koffie of koude dranken
Kenmerken
| Productcode: | 55153 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 7.2 x 28.5 cm |
| Gewicht: | 472 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal, gerecycled roestvrij staal, PP |
| Capaciteit: | 610 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 40 x 33.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.054 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94