RPET-bidon met transparante body en draagriem 600 ml
Code: 51469
Val op in elke professionele omgeving met deze bidon die functionaliteit en stijl biedt dankzij het geïntegreerde handvat en het transparante lichaam.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom)

- Digitale druk (Rondom)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Bidon van RPET met transparante body en een inhoud van 600 ml. Voorzien van draagriem. Combineert functioneel design met milieubewustzijn.
Kenmerken
| Productcode: | 51469 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 21.5 x 6.5ø cm |
| Gewicht: | 120 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 90 00 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 37 x 46.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.064 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51