RPET-waterfles met siliconen dop en handvat 500 ml
Code: 45365
Onze RPET bidon met siliconen dop is een milieuvriendelijke en praktische oplossing om water koel te houden, ter bevordering van duurzaamheid en welzijn.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
rPET drinkfles (500 ml). De dop is gemaakt van siliconen.
Kenmerken
| Productcode: | 45365 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 23.5 |
| Gewicht: | 74 gr |
| Materiaal: | Polypropyleen (PP), gerecycled PET-kunststof (RPET) |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | In massa. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1080 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 36.5 x 49 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0769 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 60 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94