Tritan waterfles met fruitinfuser 700 ml
Code: 38873
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Voeg gezonde fruitsmaken toe aan je water. Deze designfles met honingraatdetails biedt gemakkelijk drinken met één hand. Druk op de knop en het deksel gaat open. Er is een speciaal sluit mechanisme om te voorkomen dat gebruikers per ongeluk op de knop drukken. Inclusief handgreep. Deze waterfles is gemaakt van duurzaam en innovatief tritan materiaal. Geurloos en 100% zonder BPA. Inhoud 700ml. Geregistreerd ontwerp®
Kenmerken
| Productcode: | 38873 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 24.8 x ø 7.2 cm |
| Gewicht: | 234 gr |
| Materiaal: | Tritan (bisfenol -BPA- en BPS-vrij plastic) / Siliconen |
| Capaciteit: | 700 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3923 30 10 |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2021 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in plastic zak en individuele doos. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 576 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53.5 x 36.5 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.055 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94