Grote fles met tuit en fruitinfuser 800 ml om te bedrukken
Code: 38877
Promotie artikelen met drinktuit, infuser, groot formaat en gemaakt van BPA-vrije tritan. Je kunt de bidon bedrukken met je logo. Keuze uit 3 kleuren drinktuit.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Digitale circulaire print in kleur (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
800ml tritan fles met fruit infuser compartiment. Geef water volop vitaminen en smaak door vers fruit toe te voegen in het compartiment, dat ook als koelelement gebruikt kan worden door ijsklontjes toe te voegen.
Kenmerken
| Productcode: | 38877 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 27.5 x ø 7.2 cm |
| Gewicht: | 258 gr |
| Materiaal: | Tritan (bisfenol -BPA- en BPS-vrij plastic) / Polypropyleen (PP) |
| Capaciteit: | 800 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3923 30 10 |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2021 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in doos. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 360 stuks |
| Tussenverpakking:: | 12 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 65 x 35 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.075 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94