Gerecyclede plastic anti-lek bidon bedrukken 650ml
Code: 40972
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Rondom geprint)

- 3 Kleuren (Rondom geprint)

- 4 Kleuren (Rondom geprint)

- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Enkelwandige drinkfles met logo en met ergonomisch ontwerp gemaakt van Prevented Ocean Plastic. Het plastic wordt verzameld binnen een straal van 50 km van een oceaankustlijn of grote waterweg die uitmondt in de oceaan. Dit wordt vervolgens gesorteerd en omgezet in hoogwaardig en voedselveilig gerecycled plastic. Voorzien van een morsbestendig open te trekken deksel, verkrijgbaar in meerdere kleuren. Het zwarte deksel is gemaakt van intern pre-consumer gerecycled plastic. Inhoud 650 ml Verpakt in een thuis composteerbare zak. Gemaakt in het Verenigd Koninkrijk.
Kenmerken
| Productcode: | 40972 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 22.1 x Ø 7.35 cm |
| Gewicht: | 84 gr |
| Materiaal: | Gerecycled kunststof uit post-consumer recycling (PCR), polypropyleen (PP) |
| Capaciteit: | 650 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | Engeland |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2022 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 60 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 62 x 48 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.14 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 90 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
BPA-vrije herbruikbare fles met logo 500 ml
Prijs vanaf: € 1,71
-
Bedrukte tritan flessen met opvouwbare tuit 650ml
Prijs vanaf: € 2,84
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51