Anti-lek drinkfles met draaggreep 500ml
Code: 43578
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze trendy waterfles van Mepal is milieubewust en voordelig, en perfect voor gebruik op het werk, tijdens het sporten of in de vrije tijd. De groene dop kan gemakkelijk worden losgeschroefd en heeft een lus voor gemakkelijk dragen. De Ellipse-waterfles is BPA- en ftalaatvrij, vaatwasmachinebestendig (zonder elastische band) en 100% lekvrij. Bewaar de fles na het reinigen zonder de dop. De dop kan gemakkelijk aan de fles worden bevestigd met behulp van de lus, zodat je hem niet verliest. Vermijd het vullen van de fles tot de rand bij gebruik voor koolzuurhoudende dranken.
Kenmerken
| Productcode: | 43578 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 27 x Ø 6 cm |
| Gewicht: | 110 gr |
| Materiaal: | ABS-kunststof, PCTG-kunststof |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | Nederland |
| Merk: | Mepal |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Tussenverpakking:: | 24 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 34 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.041 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope plastic fietsflessen 500 ml Crossfit
Prijs vanaf: € 1,22
-
Goedkope sportflessen bedrukken met logo 700ml Max
Prijs vanaf: € 1,36
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Opvouwbare plastic drinkfles met karabijnhaakclip 460 ml
Prijs vanaf: € 0,50
-
Bedrukte plastic BPA-vrije sportfles met logo van 530 ml Grip
Prijs vanaf: € 0,77
-
Drinkflessen met gekleurde opvouwbare tuit 650m
Prijs vanaf: € 1,94