Thermosfles met rubberen stop 500ml Tendy
Code: 40535
Verras je klanten en laat deze thermische flessen bedrukken als promotiemateriaal. De rubberen afwerking en schroefdop maken het product af. Keuze uit 3 kleuren.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Dubbelwandige bedrukte drinkfles van 500 ml met rubberen buitenkant en schroefdop. Afhankelijk van het gebruik blijft de inhoud tot 4 uur koud of tot 12 uur warm. Niet geschikt voor koolzuurhoudende dranken.
Kenmerken
| Productcode: | 40535 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø6.7 x 23.7 cm |
| Gewicht: | 285 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal binnen 304 / buiten 201 |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 12 en 24 uur |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 78 x 39 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32