Dubbelwandige thermosfles voor sublimatie 600 ml
Code: 55775
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo elke pauze meegaan met een thermosfles
Dubbelwandige thermosfles van roestvrij staal met een inhoud van 600 ml, bedoeld voor bedrukking met sublimatie dankzij de glanzend witte afwerking. De transparante dop heeft een doseerder die helpt lekken te voorkomen en drinken in het dagelijks gebruik makkelijker maakt. BPA-vrij (bisfenol A) voor veiliger gebruik met dranken. Houdt warmte 3 uur en koude 6 uur vast, handig op kantoor of tijdens meetings. Praktische keuze voor bedrijfsmerchandise met logo bij events of bij de onboarding van een team.
Eigenschappen
- Dubbelwandige thermosfles met sublimatiemarkering
- Glanzend witte afwerking, bedoeld voor full-colour bedrukking
- Transparante dop met anti-druppel doseerder en veilige sluiting
- Houdt warm 3u en koud 6u, BPA-vrij (bisfenol A)
Kenmerken
| Productcode: | 55775 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | ø7.3 x 20.8 cm |
| Gewicht: | 280 gr |
| Materiaal: | roestvrij staal |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 3 en 6 uur |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 840 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 43.5 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Aluminium drinkfles met logo heeft een handige klikdop 650 ml Loop
Prijs vanaf: € 2,51
-
Thermosflessen met brede opening 650ml Avenue Lake
Prijs vanaf: € 8,92
-
Hoogwaardige roestvrijstalen fles 500 ml Avenue Lane
Prijs vanaf: € 5,45
-
Niet-condenserende thermosfles bedrukken 510ml Avenue Center
Prijs vanaf: € 8,96