Thermosfles van gerecycled roestvrij staal met karabijnhaak 600ml
Code: 53903
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Lasergravering rondom (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Gerecyclede RVS dubbelwandige fles (600 ml). De binnenkant is gemaakt van roestvrij staal 304 en de buitenkant van roestvrij staal 201. Voorzien van een lekvrije zwarte PP-dop met een aluminium karabijnhaak en een draaglus. De karabijnhaak is niet geschikt voor klimmen. Houdt dranken 6 uur warm of 9 uur koud. Voorzien van een gegraveerd gerecycled logo op de voorkant. Per stuk verpakt in een bruine kartonnen doos.
Kenmerken
| Productcode: | 53903 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 6.5 x 6.5 x 25.0 |
| Gewicht: | 270 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal, roestvrij staal 304, roestvrij staal 201 |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 6 en 9 uur |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 900 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 61 x 38.5 x 27.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0646 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Aluminium drinkfles met logo heeft een handige klikdop 650 ml
Prijs vanaf: € 2,51
-
Stalen sportfles bedrukken met tuit en ergonomisch ontwerp 750ml
Prijs vanaf: € 5,21
-
Roestvrijstalen fles met kurkbasis 500ml Inox
Prijs vanaf: € 4,87
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58