Thermofles van roestvrij staal met sportbal-dop 550ml
Code: 56093
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Lasergravering (Rondom)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Jouw logo op de thermofles die je meeneemt naar meetings
Dubbelwandige thermofles van roestvrij staal 304, met een inhoud van 550ml en een witte body die klaar is voor sublimatie. Houdt dranken langer op temperatuur en maakt een scherpe full-colour bedrukking mogelijk. De dop heeft een kunststof hoes met sportieve designs en een siliconen versterking die voor een lekvrije sluiting zorgt, zodat er geen vloeistof lekt in je tas of rugzak. Een praktische optie voor merkacties op events, interne campagnes of dagelijks gebruik op kantoor.
Eigenschappen
- Dubbelwandige thermofles met witte body voor sublimatie
- Lekvrije sluiting met siliconen versterking en dop met hoes
- Roestvrij staal 304 met afwerking voor full-colour bedrukking
- Inhoud 550ml voor koude of warme dranken in het dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 56093 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 26 x 7.3ø cm |
| Gewicht: | 408 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal, Polypropyleen (PP) |
| Capaciteit: | 550 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 40 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.045 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Aluminium drinkfles met logo heeft een handige klikdop 650 ml
Prijs vanaf: € 2,51
-
Thermosflessen met brede opening 650ml Avenue Lake
Prijs vanaf: € 8,92
-
Hoogwaardige roestvrijstalen fles 500 ml Avenue Lane
Prijs vanaf: € 5,45
-
Niet-condenserende thermosfles bedrukken 510ml Avenue Center
Prijs vanaf: € 8,96