RVS thermosfles met filter en afneembare dop 1 L
Code: 54399
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Rondom)
- Lasergravering rondom (Rondom)
- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De LARQ Swig Top 1000 ml geïsoleerde roestvrijstalen waterfles is jouw ideale waterfilterfles met een brede mond, speciaal ontworpen voor schoner water met een frisse, betere smaak. Het meegeleverde filter verbetert de waterkwaliteit met een geavanceerd 2-fasen filtratie- en zuiveringsproces. Dankzij de geïsoleerde roestvrijstalen behuizing blijft je drankje tot 24 uur op de gewenste temperatuur. De brede opening maakt vullen en schoonmaken eenvoudig. De dop is uitgerust met een afneembare soft-touch handgreep voor gemakkelijk meenemen. Vervang de filters regelmatig voor optimale prestaties.
Kenmerken
| Productcode: | 54399 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 28.6 x Ø 8.3 cm |
| Gewicht: | 407 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 1 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Larq |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een individueel cadeau tasje. |
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 58 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.072 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32