Grote roestvrijstalen thermosflessen met logo 1L
Code: 40751
Laat deze grote, mooi gevormde thermische flessen bedrukken als merchandising. Je kunt kiezen uit vier kleuren, dus ze passen bij elk logo. Handige schroefdop.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Grote vacuüm geïsoleerde roestvrijstalen fles met logo. Het geïsoleerde 18/8 roestvrijstaal houdt dranken meerdere uren warm of koud. BPA-vrij, getest en goedgekeurd volgens de Duitse voedselveiligheidswetgeving (LFGB). Getest en goedgekeurd voor ftalaten volgens de REACH-regelgeving. De inhoud is 1 liter. Handwas aanbevolen. Geleverd in een gerecycled kartonnen geschenkverpakking.
Kenmerken
| Productcode: | 40751 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 8.5 x 34.5 x 8.5 x Ø 8.5 cm |
| Gewicht: | 500 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal / polypropyleen (PP) / siliconen |
| Capaciteit: | 1 L |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2022 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 56 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.081 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32