RVS thermosbeker met handvat 870 ml
Code: 54223
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
870 ml thermische beker van gerecycled roestvrij staal met dubbele wand, die zorgt voor een betere en langdurigere temperatuurbehoud, zowel voor warme als koude dranken. Voorzien van een hermetisch deksel met opklapbare drinktuit. Ergonomisch draaghandvat voor extra comfort. BPA-vrij. Met embleem van gerecycled roestvrij staal. Staal is een van de meest gevraagde materialen en komt bijna overal voor, van alledaagse producten tot grote constructies. Met talloze eigenschappen, waaronder duurzaamheid en een hoog hergebruikniveau, is het een zeer gewaardeerd alternatief in duurzame oplossingen. Bij correcte behandeling levert het nieuwe middelen op voor oneindig gebruik.
Kenmerken
| Productcode: | 54223 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | ø8.8 x 23.3 cm |
| Gewicht: | 420 gr |
| Materiaal: | gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 870 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 3 en 6 uur |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54.5 x 27.5 x 49.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32