Stalen fles met magnetische deksel bedrukken 600ml Inox Magnet
Code: 40179
Laat deze zwarte RVS bidon bedrukken of graveren, zodat logo direct in het oog springt. Opvallend promotiemateriaal met als extra een magnetische sluiting.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering rondom (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze stoere, dubbelwandige vacuüm geïsoleerde RVS fles met logo (600ml) heeft een strak en modern design. De dop is magnetisch en heeft een kleine lus om hem makkelijk te dragen.
Kenmerken
| Productcode: | 40179 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø6.5 x 26 cm |
| Gewicht: | 360 gr |
| Materiaal: | Polypropyleen (PP) / Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 32.5 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.038 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.68 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32