RVS drinkfles van gerecycled staal met handige draaglus 900 ml
Code: 54212
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Isolerende beker met een capaciteit van 900 ml. Gemaakt van gerecycled roestvrij staal. Voorzien van een dubbel drinksysteem: tuit met hermetische sluiting en geïntegreerd rietje, aangepast aan de gebruiksvoorkeuren. Met hermetisch afsluitend deksel. Inclusief praktische draaghendel, ideaal om hem overal gemakkelijk mee te nemen. BPA-vrij. Met embleem van gerecycled roestvrij staal. Staal is een van de meest gevraagde materialen en is vrijwel overal te vinden, van alledaagse producten tot grote constructies. Met talloze eigenschappen, waarvan duurzaamheid en een hoge mate van herbruikbaarheid de belangrijkste zijn, is het een zeer gewaardeerd alternatief in duurzaamheidsoplossingen. Bij correcte verwerking maakt het de creatie van nieuwe, eindeloos bruikbare grondstoffen mogelijk.
Kenmerken
| Productcode: | 54212 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | ø10.5 x 24.8 cm |
| Gewicht: | 436 gr |
| Materiaal: | gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 900 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 3 en 6 uur |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 450 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54.5 x 28 x 54.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32