Gerecyclede rvs fles met dop en bijpassende draagriem, 650 ml
Code: 50680
Personaliseerbare fles van gerecycled staal heeft een siliconen draagriem, waardoor duurzaamheid en functionaliteit samenkomen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale full colour bedrukking (Rondom geprint)
- Lasergravering rondom (Rondom geprint)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Gerecycled roestvrijstalen drinkfles (650 ml) met PS-dop en siliconen band. De binnenkant is van roestvrij staal 304 en de buitenkant van roestvrij staal 201. Per stuk verpakt in een bruin kartonnen doos.
Kenmerken
| Productcode: | 50680 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 22.5 |
| Gewicht: | 131 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal 304 / PS-kunststof / siliconen |
| Capaciteit: | 650 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7323 93 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 900 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41.5 x 41.5 x 51 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0878 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32