Beker van gerecycled roestvrij staal met rietje en draaglus 1,18 L
Code: 50800
Drinkbeker met een inhoud van 1,18 L. Dankzij het dubbelwandige systeem blijft de temperatuur behouden. Voorzien van een rietje en draaglus.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
To-go beker met grote inhoud van 1,18 L, dubbelwandig met rietje en draaglus
Kenmerken
| Productcode: | 50800 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø10 x 27 cm |
| Gewicht: | 597 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal |
| Capaciteit: | 1.18 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 10 en 10 uur |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 45 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32