Gekleurde gerecyclede aluminium fles met bijpassende dop 550 ml
Code: 43618
Best seller
Voeg kleur toe aan elke hoek van het kantoor met onze gerecyclede aluminium fles. Een duurzamer alternatief om de hydratatie op het werk te behouden.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Fles met een inhoud van 550 ml, gemaakt van gerecycled aluminium. Niet gebruiken voor koolzuurhoudende of zure dranken.
Kenmerken
| Productcode: | 43618 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø6.6 x 22 cm |
| Gewicht: | 113 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium |
| Capaciteit: | 550 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 35 x 48 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32