Glanzende metalen fles met logo en grote capaciteit 700 ml XL
Code: 38107
Je kunt deze prachtige metalen waterflessen bedrukken als luxe relatiegeschenk. De dop heeft een dispenser en handvat. Dit maakt hem heel erg praktisch.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan één zijde)

- 2 Kleuren (Aan één zijde)

- 3 Kleuren (Aan één zijde)

- 4 Kleuren (Aan één zijde)

- Lasergravering (Aan één zijde)
- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Bedrukking rondom)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
30
-
60
-
150
-
300
-
600
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Hoge kwaliteit en hoge capaciteit fles -700ml-. Afgewerkt in glanzend aluminium materiaal met bijpassende dop, BPA-vrije dosering en draaggreep. Verkrijgbaar in een breed aanbod aan kleuren en gepresenteerd in een aantrekkelijke design box.
Kenmerken
| Productcode: | 38107 |
| Minimale afname: | 30 stuks |
| Maat: | ø6.9 x 25 cm |
| Gewicht: | 125 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Capaciteit: | 700 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7612 90 80 |
| In onze collectie vanaf : | September 2020 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in individueel ontworpen tas en doos. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 900 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 40 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32