Gerecyclede aluminium fles met siliconen handvat 750 ml
Code: 42504
Eenvoudige fles om te geven aan sportschoolklanten of fans van excursies en buitenactiviteiten, die opvalt door het feit dat het is gemaakt van gerecycled aluminium.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Bedrukking rondom)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
40
-
80
-
200
-
400
-
800
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Fles met een inhoud van 650 ml. Gemaakt van gerecycleerd aluminium, een materiaal met bijna oneindige recyclagemogelijkheden, dat zijn oorspronkelijke eigenschappen behoudt en daarbij minder energie verbruikt. Matte afwerking, met zwarte schroefdop en siliconen draagriem. BPA-vrij en gepresenteerd in een individuele doos met kraftontwerp.
Kenmerken
| Productcode: | 42504 |
| Minimale afname: | 40 stuks |
| Maat: | ø6.6 x 23 cm |
| Gewicht: | 96 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium |
| Capaciteit: | 650 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7615 10 80 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2023 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1500 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 47.5 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
RVS flessen met bamboe deksel en handvat 500 ml
Prijs vanaf: € 4,12
-
Gepersonaliseerde thermosfles van staal 500 ml Midlane
Prijs vanaf: € 4,80
-
Drinkflessen bedrukken in diverse kleuren 790ml
Prijs vanaf: € 2,83
-
Full Color bedrukte aluminium fles 500 ml
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte stalen flessen met handvat 800 ml
Prijs vanaf: € 3,17
-
Metalen waterflessen met glanzende afwerking 500 ml
Prijs vanaf: € 2,32