Grote thermosfles met metalen inklapbaar handvat 1,5L
Code: 41087
Trekken jouw klanten er graag op uit, laat dan deze stijlvolle thermosfles bedrukken om je bedrijf te promoten. Uitgerust met handvat en antilekdop van bamboe.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Lasergravering rondom (Rondom geprint)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Double wall stainless steel insulating vacuum flask with lid in bamboo and carry handle. Capacity: 1500 ml. Leak free.
Kenmerken
| Productcode: | 41087 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø10 x 30 cm |
| Gewicht: | 700 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 1.5 L |
| Anti-drip: | Ja |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54.5 x 23 x 33.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.042 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.72 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Grote glazen waterfles bedrukken met stalen dop 1L
Prijs vanaf: € 3,04
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10
-
Borosilicaatglazen fles met infuser en bamboedop 400ml
Prijs vanaf: € 5,87