Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Code: 40175
Best seller
Voor extra merkzichtbaarheid kun je het neopreen hoesje van deze glazen drinkfles bedrukken met logo. Gebruik de bedrukte drinkflessen als bedrijfscadeaus.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Aan een zijde van het tasje)

- 3 Kleuren (Aan een zijde van het tasje)

- 4 Kleuren (Aan een zijde van het tasje)

- Digitale full colour transfer (Aan een zijde van het tasje)
- Lasergravering (Op de fles)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Laat deze glazen waterflessen bedrukken om de hele dag gehydrateerd te blijven. Ze hebben een neopreen pouch en zijn lekvrij. De inhoud is 750ml. Let op; niet geschikt voor koolzuurhoudende dranken.
Kenmerken
| Productcode: | 40175 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø6.5 x 25 cm |
| Gewicht: | 400 gr |
| Materiaal: | Kristal, Neopreen |
| Capaciteit: | 750 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 99 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 600 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41.5 x 33.5 x 27.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.038 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.04 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterfles bedrukken met deksel 420ml
Prijs vanaf: € 1,17
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Duurzame glazen fles met FSC-deksel 1 L
Prijs vanaf: € 2,96
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Glazen fles met dop van gerecycled plastic 750 ml
Prijs vanaf: € 2,38
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10