Grote glazen waterfles bedrukken met stalen dop 1L
Code: 40384
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan een kant)
- Digitale full colour bedrukking (Op de dop)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Topfavoriet: fles met extra grote inhoud!
Binnen onze catalogus van originele flessen springt dit model er meteen uit. Het is gemaakt van glas en heeft een capaciteit van 1 liter, groot genoeg om je team de hele dag gehydrateerd te houden. De roestvrijstalen dop biedt extra veiligheid voor de sluiting. Wil je de fles cadeau doen op een evenement? Hij wordt geleverd in een individuele doos, wat zorgt voor een betere presentatie en bescherming. Personalisatie is mogelijk, zowel in kleur als met lasergravure. Afwassen in de vaatwasser op lage temperatuur (35 °C). Maximaal 10 tot 12 wasbeurten voordat slijtage optreedt. Gaat langer mee bij handwas.
Eigenschappen
- Glazen fles met roestvrijstalen dop
- Geleverd in doos
- Om tot 1 liter water mee te nemen
- Een van onze best verkochte geschenken
Waarom voor dit product kiezen?
- Hydratatie gedurende de hele dag dankzij het grote formaat.
- Dankzij het grote printoppervlak zal je logo veel meer de aandacht trekken.
Kenmerken
| Productcode: | 40384 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø9.5 x 25.5 cm |
| Gewicht: | 581 gr |
| Materiaal: | Kristal, Roestvrij staal |
| Capaciteit: | 1 L |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 37 99 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 33 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.45 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterfles bedrukken met deksel 420ml
Prijs vanaf: € 1,17
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Duurzame glazen fles met FSC-deksel 1 L
Prijs vanaf: € 2,96
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Glazen fles met dop van gerecycled plastic 750 ml
Prijs vanaf: € 2,38