Glazen drinkfles met hoes van natuurkurk 500ml
Code: 51480
Glazen drinkfles van 500 ml met bamboe dop, kurken hoes en gevlochten handvat. Een ideaal accessoire om je duurzame waarden overal uit te dragen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het etui)

- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Digitale kleuren transfer (Op het etui)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Glazen fles met natuurlijk kurken zakje. Bamboepet met praktische draagriem. Inhoud van 500 ml. Presentatie in eco-designdoos.
Kenmerken
| Productcode: | 51480 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 22.5 x 6.4ø cm |
| Gewicht: | 300 gr |
| Materiaal: | Kurk, bamboe |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 99 00 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 720 |
| Tussenverpakking:: | 1 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 44 x 26.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.043 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterfles bedrukken met deksel 420ml
Prijs vanaf: € 1,17
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Duurzame glazen fles met FSC-deksel 1 L
Prijs vanaf: € 2,96
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Glazen fles met dop van gerecycled plastic 750 ml
Prijs vanaf: € 2,38