Matte drinkfles van gerecycled plastic met bamboedeksel 500 ml
Code: 50904
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Op de deksel)
- Digitale full colour bedrukking (Op de deksel)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Glazen fles van 500 ml met karabijnhaak. Deze fles is praktisch en eenvoudig mee te nemen en is gemaakt van glas. Daarmee is het een optie die past bij de ecologische vooruitgang. Het is een uitstekend alternatief voor wegwerpplastic en ideaal voor zowel volwassenen als kinderen. Het ontwerp omvat een veilige schroefdop en een functionele karabijnhaak, ideaal om mee te nemen naar elke gelegenheid en tegelijkertijd duurzaamheid in uw dagelijks leven te bevorderen.
Kenmerken
| Productcode: | 50904 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 22 x 6 cm |
| Gewicht: | 300 gr |
| Materiaal: | Kristal, Bamboe |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 10 50 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 37 x 24.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.039 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Grote glazen waterfles bedrukken met stalen dop 1L
Prijs vanaf: € 3,04
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10
-
Borosilicaatglazen fles met infuser en bamboedop 400ml
Prijs vanaf: € 5,87