Fles van gerecycled glas met houten dop, in EU gemaakt 650ml
Code: 56321
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Neem je merk mee naar events en kantoor met deze fles
Fles van gerecycled glas, gemaakt in Europa. Bedoeld om water te serveren met een verzorgde uitstraling op kantoor of tijdens vergaderingen. Met een houten dop met Certificering voor duurzaam bosbeheer. Voelt prettig aan en past bij een zakelijke omgeving. Het antidruppelsysteem helpt vlekken op tafel te voorkomen. Ook handig voor dagelijks gebruik aan je bureau of in de vergaderruimte. Inhoud 650ml, ideaal om de hele dag water binnen handbereik te hebben. Geschikt voor branding bij events en als intern geschenk.
Eigenschappen
- Fles van gerecycled glas, gemaakt in Europa, met dop
- Antidruppelsluiting voor gebruik op tafel, op kantoor of in de vergaderruimte
- Geschikt voor relatiegeschenken en merkacties
Kenmerken
| Productcode: | 56321 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | ø7 x 7 x 7 x 25 cm |
| Gewicht: | 450 gr |
| Materiaal: | Glas |
| Capaciteit: | 650 ml |
| Anti-drip: | Ja |
| Land van fabricage: | Spanje |
| Intrastat code: | 7013 37 99 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 28.5 x 20 x 28.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.016 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 3.12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 6 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Grote glazen waterfles bedrukken met stalen dop 1L
Prijs vanaf: € 3,04
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10
-
Borosilicaatglazen fles met infuser en bamboedop 400ml
Prijs vanaf: € 5,87