Duurzame glazen fles met FSC-deksel 1 L
Code: 47389
Ontdek duurzame hydratatie met deze fles die er geweldig uitziet op elk bureau dankzij het ontwerp. Verfris jezelf met een eco-vriendelijke stijl.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Full colour (Rondom geprint)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Blijf milieubewust en gehydrateerd met onze glazen waterfles van 1 liter, ideaal voor op je bureau of eettafel. Het FSC-houten deksel voegt stijl en duurzaamheid toe, waardoor het de perfecte metgezel is voor verfrissing thuis of onderweg!
Kenmerken
| Productcode: | 47389 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø10 x 23 cm |
| Gewicht: | 766 gr |
| Materiaal: | FSC-beukenhout en glas |
| Capaciteit: | 1 L |
| Anti-drip: | Ja |
| Vaatwasserbestendig: | Ja |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 37 59 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 160 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 19 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.021 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterfles bedrukken met deksel 420ml
Prijs vanaf: € 1,17
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Glazen fles met dop van gerecycled plastic 750 ml
Prijs vanaf: € 2,38
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10