Gerecyclede roestvrijstalen thermosfles 500 ml
Code: 43467
Wilt u een kwalitatief en praktisch geschenk dat past bij uw merkimago? Kies voor deze thermosfles die dranken 12 uur warm of 24 uur koud houdt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 2 Kleuren (Rondom geprint)

- 3 Kleuren (Rondom geprint)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Houd je dranken 12 uur warm of 24 uur koud met de Vasa koperen vacuümgeïsoleerde fles. Dubbelwandig en gemaakt van RCS-gecertificeerd gerecycled roestvrij staal met vacuümisolatie en een verkoperde binnenwand. BPA-vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 43467 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 26.4 x Ø 7.05 cm |
| Gewicht: | 300 gr |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal en polypropyleen (PP) |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| Houdt warm & koud: | 12 en 24 uur |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 60 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.072 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gekleurde gerecyclede aluminium fles met bijpassende dop 550 ml
Prijs vanaf: € 2,76
-
RPET-fles met doorschijnende afwerking en stalen dop 600 ml
Prijs vanaf: € 1,07
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51
-
Anti-lek fles van gerecycled staal met handvatdop 500 ml
Prijs vanaf: € 4,68