Duurzame dubbelwandige drinkfles met lekvrije schroefdop 700 ml
Code: 54252
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom)

- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Digitale full colour bedrukking (rondom) (Rondom)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
RCS-gecertificeerde roestvrijstalen dubbelwandige koperen vacuüm geïsoleerde waterfles met een schroefdop en lekvrije deksel. Met een brede opening voor eenvoudig vullen en schoonmaken, en een handige handgreep die in de dop is geïntegreerd. Geschikt voor koolzuurhoudende dranken. Duurzame powercoating aan de buitenkant. Gepresenteerd in een gerecyclede kartonnen geschenkverpakking. Inhoud: 700 ml.
Kenmerken
| Productcode: | 54252 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 9 x 26 x 7 x Ø 7 cm |
| Gewicht: | 386 gr |
| Materiaal: | 90% gerecycled roestvrij staal (RCS), 10% PP-kunststof |
| Capaciteit: | 700 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9617 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een individuele geschenkdoos en handleiding. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 50 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.062 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 24 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Anti-lek gerecyclede plastic waterfles 500 ml RPET
Prijs vanaf: € 1,16
-
Gekleurde gerecyclede aluminium fles met bijpassende dop 550 ml
Prijs vanaf: € 2,76
-
RPET-fles met doorschijnende afwerking en stalen dop 600 ml
Prijs vanaf: € 1,07
-
Gerecyclede flessen met rubberen afwerking 600 ml
Prijs vanaf: € 1,79
-
Grote bidon met logo van gerecyled materiaal 780 ml
Prijs vanaf: € 2,51
-
Anti-lek fles van gerecycled staal met handvatdop 500 ml
Prijs vanaf: € 4,68