Cowboyhoed van natuurlijk stro met aanpasbaar lint Tulum
Code: 42216
Hoed met logo gemaakt van natuurlijk stro en in cowboyvorm. Een aanbevolen aanvulling om zichtbaarheid te geven aan uw bedrijf wanneer de zomer aanbreekt.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op lint)

- 2 Kleuren (Op lint)

- 3 Kleuren (Op lint)

- 4 Kleuren (Op lint)

- Digitale full colour transfer (Op lint)
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Hoed van natuurlijk stro in cowboyvorm met band van polyester.
Kenmerken
| Productcode: | 42216 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | ø36 x 10 cm |
| Gewicht: | 75 gr |
| Materiaal: | Stro / polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6504 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 960 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 37 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.111 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 80 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Populaire metallic pennen laten graveren
Prijs vanaf: € 0,31
-
Lippenbalsem met metallic effect SPF 15
Prijs vanaf: € 0,69
-
Ijskrabber met parkeerschijf ClearPark Ice
Prijs vanaf: € 0,97
-
Aromatische kaars personaliseren in een koperen doos Fragrance
Prijs vanaf: € 1,51
-
Goedkope set balpen en vulpotlood met blauwe inkt Color
Prijs vanaf: € 2,11
-
Opvouwbare poncho met capuchon in bijpassende hoes Monsoon
Prijs vanaf: € 2,84