Herbruikbare plastic beker met doorzichtige afwerking 600 ml
Code: 44139
Duurzaam en flexibele beker, ideaal als relatiegeschenk vanwege het nut voor kantoor of andere werkruimtes. Zo vaak als gewenst herbruikbaar.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Bedrukking rondom)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
450
-
900
-
2250
-
4500
-
9000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Beker met een inhoud van 600 ml in duurzaam en flexibel PP-materiaal. Herbruikbaar en in een doorschijnende afwerking.
Kenmerken
| Productcode: | 44139 |
| Minimale afname: | 450 stuks |
| Maat: | ø8.8 x 12 cm |
| Gewicht: | 19 gr |
| Materiaal: | PP |
| Capaciteit: | 600 ml |
| Land van fabricage: | Spanje |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 12600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 56 x 38.7 x 26.6 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 450 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Herbruikbare BPA-vrije plastic festivalbekers van 250 ml
Prijs vanaf: € 0,48
-
Gepersonaliseerde herbruikbare plastic beker bedrukken 330 ml Gala
Prijs vanaf: € 0,58
-
Herbruikbare plastic bekers bedrukken van 500 ml Fair
Prijs vanaf: € 0,71
-
Opvouwbaar glas om pillen in te bewaren 220 ml Pillcup Colors
Prijs vanaf: € 0,80
-
Hard plastic bekers bedrukken van 500 ml Concert
Prijs vanaf: € 0,33
-
Aanpasbare opvouwbare siliconen bekers 250 ml kleuren
Prijs vanaf: € 1,72